Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Zaklęcie Na Pracę, porady
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 7.072

Macie jakieś dobre zaklęcie czy jakieś inne sposoby, które dopomogą mi w znalezieniu dobrej pracy. Bardzo długo szukam i ciągle coś stoi na przeszkodzie, by ją znaleść.
PMEmail Poster
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.944

znam rytułał ale on nie jest dla początkujących. zabiera dużo energii
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMAOLYahooMSN
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Spróbuję, już nie jestem początkujący, to bardzo ważne dla mnie
PMEmail Poster
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

To problem po prostu mnie wyniszcza psychicznie.
PMEmail Poster
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Miało być ten problem, z magią mam do czynienia już od dawna
PMEmail Poster
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Ktoś coś w końcu doradzi?
PMEmail Poster
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Poszukam po książkach i w Piątek po południu oczekuj odpowiedzi (tutaj) odemnie.
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

OK, będe czekał
PMEmail Poster
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Zamiast koncentrować się na jakimś konkretnym zawodzie, na przykład na tym, żeby zostać menadżerem albo testerem oprogramowania, zastanów się nad tym, czego oczekujesz od wykonywanej przez siebie pracy.

Czas: Kiedy chcesz pracować? Czy musisz mieć wolne weekend, czy możesz pracować w dowolne dni> Czy chciałbyś pracować w niepełnym wymiarze godzinowym, czy na cały etat ?

Pieniądze: Jak dużo chcesz zarabiać?

Świadczenia: Jak ważne są dla ciebie świadczenia zdrowotne i emerytalne? Czy mają one dla ciebie większe znaczenie niż harmonogram pracy lub wynagrodzenie ?

Niezależność: Czy chcesz pracy, w której będziesz pracować samodzielnie, w której będziesz pracować wraz z zespołem innych osób, w której będziesz dysponować wsparciem ze strony menadżera, czy może pracy, w której ty sam będziesz decydować o tym, czym będziesz się zajomować danego dnia ?

Inne potrzeby: Czyli to co jest ci potrzebne np: darmową poradę dentystyczną u specjalisty, samochód służbowy itd:.

Wynotuj wszystkie rezultaty, jakie chcesz osiągnąć, począwszy od najważniejszych, a skończywszy na najmniej istotnych , a następnie sformułuj swoją intencję lub podobną np:.

Mam pracę, która przynosi dużo pieniędzy, daje dużo niezależności, zapewnia dobre świadczenia i wiąże się z wyjazdami służbowymi.

lub

Mam pracę, która wymaga pracy w grupie, zapewnia wspaniałe świadczenia, zajmuje mi tylko weekendy i przynosi przyzwoite dochody.

PRZYGOTUJ MAGICZNE CV

Na samej górze napisz swoje imię, nazwisko, adres, numer telefonu i adres email, jeśli z niego korzystasz (a zapewne tak). Następnie pogrubionym drukiem napisz słowo Cel, a pod nim, zamiast zwykłej notatki na swój temat (na przykład:, poszukuję pracy w kuchni z możliwościa awansu), umieść swoją deklarację intencji.
Poniżej napisz wytłuszczonym drukiem - Historia zatrudnienia - i wymień wszystkie miejsca pracy z ostatnich pięciu lat wraz z informacją na temat tego, kiedy, gdzie pracowałeś i czym się zajmowałeś. Zamiast jednak posługiwać się zwykłymi opisami zawodów (na przykład: byłem menadżerem projektu albo sprzątałem pomieszczenia), wpisz odczucia , jakie wyniosłeś z danego miejsca pracy, na przykład, Dobre zarobki, okropny szef albo Dużo wolnego czasu, ale bardzo niskie wynagrodzenie.
Jeszcze niżej napisz drukiem pogrubionym - kwalifikacje zawodowe - po czym wypunktuj swoje najlepsze cechy. Dla przykładu:

* Lojalność wobec przyjaciół
* Utrzymuje swój dom w czystości
* Lubię się dużo śmiać

Spojrzenie na dawne miajsca pracy przez pryzmat tego, co ci dały, a nie tego, co ty miałeś do zaoferowania swojemu szefowi, może pomóc w ustaleniu, czym chciałbyś się zajmować i czego wolałbyś uniknąć w przyszłości. Sprawia także, żę to ty wcielasz się w rolę osoby decyzyjnej - w końcu to tobie przyszła praca ma dawać satysfakcje!
Patrzenie na swoje najlepsze cechy nie przez pryzmat tego, co cenią sobie pracodawcy, lecz w kontekście całokształtu twojego życia, pomoże ci natomiast pamięć o tym, co jest naprawdę ważne dla ciebie samego.

SZCZEGÓŁY RYTUŁAŁU

Energia żywiołu: ogień
Energia planetarna: Merkury
Czas: środa, dowolna godzina Merkurego lub Jowisza, przybywający Księżyc/nów
Nakrycie ołtarza: czerwony lub pomarańczowy materiał
Świecie: białe, czerwone lub pomarańczowe
Kadzidło: lawenda lub cytryna

SPECJALNE NARZDZIE

Możesz użyć wody z odrobiną soku z cytryny jako środka oczyszczającego. Będziesz także potrzebować swojego magicznego CV.

PRZEBIEG RYTUŁAŁU

Jeżeli korzystasz ze świec, zapal je. Aby przywołać energię żywiołu ognia, zapal białą lub czerwoną świecę i powiedz: ,,Inwokuję moc ognia". Aby przywołać energię Merkurego, zapal białą lub pomarańczową świecę i powiedz: ,, Inwokuję moc Merkurego". Od świecy Merkurego zapal kadzidło o zapachu lawendy lub cytryny. Trzymając w dłoni kadzielnicę lub kadzidełko obejdź swój krąg, poruszając się zgodnie ze ruchem wskazówek zegara i mówiąc: ,, W tym kręgu pojawia się wir energii, dzięki której mój rytułal zakończy się sukcesem".
Odczytaj swoją deklarację intencji albo cel, który wpisałeś w swoim magicznym CV. Klaśnij w dłonie i powiedz: ,,Stało się !".

PO RYTUALE

Jeżeli przygotowałeś swoje magiczne CV, wyślij je do samego siebie. Jeśli możesz, nadaj je w urzędzie pocztowym, który jest oddalony od towjego miejsca zamieszkania. Kiedy do ciebie dojdzie, połóż je na swoim ołtarzu stałym albo w innym miejscu, gdzie nic mu się nie stanie i nikt poza tobą nie będzie mógł go przeczytać.

Następnie zajmi się czynnościami, które wiązą się zazwyczaj z poszukiwaniem pracy: zadzwoń lub napisz do znajomych, przejrzyj ogłoszenia w gazecie, zarejestruj się w urzędzie pracy, porozsyłaj swoje CV. Jeżeli po jakimś czasie (daj sobie co najmniej dwa tygodnie !) wciąż nie dostaniesz odpowiedzi na swoje listy, ani nie zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną, przeanalizuj wszystkie podjęte przez siebie kroki. Czy na poziomie fizycznym dałeś znać, że poszukujesz pracy ? Jeżeli rozesłałeś CV do pięciu miejsc dziennie; obdzwoniłeś wszystkie osoby, których ogłoszenie znalazłeś w gazecie; udałeś się do urzędu pracy i w dalszym ciągu nie odniosłeś sukcesu, przeprowadź diwinację, aby ustalić, z jakiego powodu rytułał nie przyniósł oczekiwanych rezultatów. Czy masz ambiwalentne odczucia odnośnie swojego powrotu do pracy? Czy jest coś, na co nie zwracałeś uwagi, a co powinno się znaleźć w twojej deklaracji intencji?

Jeżeli natychmiast potrzebujesz nowej pracy i robisz wszytko, co możesz , żeby ją znaleźć, ajedną przeszkodą jest dla ciebie kryzys gospodarzczy, być może będziesz musiał zmienić swoje wymagania. Czy chciałbyś znalexć mało czasochłonne zajęcie, które będzie przynosić dużo pieniędzy, ale póki co pilnie potrzebujesz gotówki ? Zmień swój upragniony rezultat, aby odniósł się do tego, co najbardziej niezbędne - na przykład: ,, potrzebujesz pewnej pracy, dzięki której opłacę swoje rachunki". Kiedy już poprawisz swoją deklarację intencji, spróbuj zwiększyć natężenie swojej energii za pomocą kolejnego rytułału.

Jeżeli to nie zadziała to napisze ci kolejny rytułał. Ale uczciwie go zrób tak jak tam jest napisane.
P.S. Sorry za błędy.
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Dzięki, niedługo go wypróbuję
PMEmail Poster
ghreghor
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

Znacie jakieś inne bardziej skuteczne zaklęcia? To pomogło, ale nie znalazłem pracy takiej o którą mi dokładnie chodziło, w swoim zawodzie.
PMEmail Poster
czarodziej wody
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Przepraszam, nie zajmuje się czarami i magią. Moim Zbawcą i Panem jest Jezus Chrystus i Matka Boża. Nie doradzam nie pomagam. Mogę pomóc w nawróceniu bo Pan da wszystko jeżeli to będzie zgodne z Jego Ojcem. Proście a będzie wam dane! Proście a otrzymacie. Kołaczcie a będzie wam otworzone. Bóg, Jezus Chrystus jest tak miłosierny, że On jest lepszy od magii i czarów. Może Pan Bóg nie daje pieniędzy ale daje coś lepszego od pieniędzy coś co nie każdy człowiek posiada. Ja to otrzymałem.

Pozdrawiam
Przyszły brat zakonny Damian Błaszak

Edytowany przez czarodziej wody May 14 2016, 12:20 PM
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll