Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) 1 [2]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Czy Ja Mam Jakaś Moc ?, ...
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 2.014

czesc
ja kiedyś leczyłem mamę, która złamała rękę i miała ją w gipsie. Ona czuła mrowienie całą noc w ręce, którą wyobrażałem sobie zdrową rękę i spajanie komórek kośćca. No i miało być dobrze, ale bez zabiegu operacyjnego usunięcia odłamka się nie obeszło. Jednak zanim do tego doszło musiałem ostro awanturować się z lekarzami, bo nigdzie nie było miejsc. Czyli czy to za pomocą magii i energii czy sił perswazji udało mi się wyleczyć ten nieszczęśliwy wypadek.
No i zemsta za niego była słodziunia, ale to już przemilczę :czarodziej:
pozdr
PMEmail PosterUsers Website
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Taaaaak...

Jaaaaasne... jam jest Jahwe... -.-

Nie zauważyłeś już, że na tym forum tego typu teksty-przechwałki robią kiepskie wrażenie? -.-
Wyłącznie dziecko uwierzy, że poskładałeś złamaną rękę...większość z nas zna biologię w minimalnym chociaż stopniu i wie, że to niemożliwe!
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Mefistofeles @ Mar 9 2009, 10:59 PM)
Taaaaak...

Jaaaaasne... jam jest Jahwe... -.-

Nie zauważyłeś już, że na tym forum tego typu teksty-przechwałki robią kiepskie wrażenie? -.-
Wyłącznie dziecko uwierzy, że poskładałeś złamaną rękę...większość z nas zna biologię w minimalnym chociaż stopniu i wie, że to niemożliwe!

sorry ale źle mnie zrozumiałeś, może przeczytaj uważnie jeszcze raz i tu nie chodzi o chwalenie tylko o odpowiedź co można uczynić za pomocą swoich energii czy sił życiowych na temat postu
teraz już mi się zaczyna wydawać ze juz dadam tylko z tobą... ;)
pozd
Mefistofeles
Quote Post
Unregistered

Zajmij się REIKI :P
Sindonay
Quote Post
Unregistered

czesc
ja kiedyś leczyłem mamę, która złamała rękę i miała ją w gipsie. Ona czuła mrowienie całą noc w ręce, którą wyobrażałem sobie zdrową rękę i spajanie komórek kośćca. No i miało być dobrze, ale bez zabiegu operacyjnego usunięcia odłamka się nie obeszło. Jednak zanim do tego doszło musiałem ostro awanturować się z lekarzami, bo nigdzie nie było miejsc. Czyli czy to za pomocą magii i energii czy sił perswazji udało mi się wyleczyć ten nieszczęśliwy wypadek.
No i zemsta za niego była słodziunia, ale to już przemilczę 
pozdr

Dlatego wprost uwielbiam UBER Magnusów z Neta... Każdy potrafi czynić "cuda" na potęgę...

To by nie być gorszym powiem że zmusiłem wody morza śródziemnego wolą do rozstąpienia się i przeszedłem przezeń suchą stopą... Następnie gestem ręki przywołałem deszcz meteorytów i zniszczyłem miasto... Po czym obudziłem się i stwierdziłem ze miałem piękny sen... :haha:
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Sindonay @ Mar 9 2009, 11:09 PM)
czesc
No i zemsta za niego była słodziunia, ale to już przemilczę 
pozdr

Dlatego wprost uwielbiam UBER Magnusów z Neta... Każdy potrafi czynić "cuda" na potęgę...

To by nie być gorszym powiem że zmusiłem wody morza śródziemnego wolą do rozstąpienia się i przeszedłem przezeń suchą stopą... Następnie gestem ręki przywołałem deszcz meteorytów i zniszczyłem miasto... Po czym obudziłem się i stwierdziłem ze miałem piękny sen... :haha:

sam jesteś magnus, wampisze jeden, ja jestem tylko zwykłą szarą wiedźmą i nikim więcej nie chcę być :angry:
Sindonay
Quote Post
Unregistered

sam jesteś magnus, wampisze jeden, ja jestem tylko zwykłą szarą wiedźmą i nikim więcej nie chcę być

Ahhhh wampisze... Pasjonujący argument... :haha:

Mag czy wiedźma... Tylko zwykłe NIC nie warte tytuły... Heh... Zabawne ze ktoś o nie się obraza, bo chce mieć inny...

A dlaczego odpowiedz w tym stylu? Zobacz pierwsza reakcje Mefistofelesa... <_<
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Sindonay @ Mar 9 2009, 11:32 PM)
sam jesteś magnus, wampisze jeden, ja jestem tylko zwykłą szarą wiedźmą i nikim więcej nie chcę być

Ahhhh wampisze... Pasjonujący argument... :haha:

Mag czy wiedźma... Tylko zwykłe NIC nie warte tytuły... Heh... Zabawne ze ktoś o nie się obraza, bo chce mieć inny...

A dlaczego odpowiedz w tym stylu? Zobacz pierwsza reakcje Mefistofelesa... <_<

a dla mojej świadomości jest ważne jak jestem zdefiniowany, co może być dla ciebie nieistotne, jednak mówię to publicznie , żeby nie było niedomówień, dlatego prostuję....
Nefthis
Quote Post
Unregistered

to co dla innych wydaje się niemożliwe innym przychodzi z łatwością.. Hamilton chętnie z tobą bym podyskutowała na kilka tematów...
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Nefthis @ Mar 10 2009, 12:18 AM)
to co dla innych wydaje się niemożliwe innym przychodzi z łatwością.. Hamilton chętnie z tobą bym podyskutowała na kilka tematów...

mozemy poduskutować, wybierz formę: czat, to forum, gg...
pozdr
Nefthis
Quote Post
Unregistered

wolę gg ale najpierw napisz na maila - nie za bardzo mam ochotę znów go upubliczniać..
Lewis_Hamilton
Quote Post
Stary Wyga
**

QUOTE (Nefthis @ Mar 10 2009, 12:38 AM)
wolę gg ale najpierw napisz na maila - nie za bardzo mam ochotę znów go upubliczniać..

podam ci moje gg, bo twoj mail jest niedostępny. xxxxx
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) 1 [2]  Reply to this topicStart new topicStart Poll