Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) 1 2 [3]  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Magia świec, świecznik i jego ekipa :D
Małgorzata
Quote Post
Unregistered

Ja podsycam ich złość brakiem reakcji, jakiej ode mnie oczekują, tzn. reakcji irytacji, wybuchu i słowotoku - nie daję im pola do popisu, bo najwyżej prowadzą krótki monolog, po którym zawsze wychodzą na głupszych niż są i to ich tak bardzo wkurza.
Często taka bierna postawa zniechęca do jakichkolwiek ataków osób, które mnie nie lubią. Takie osoby po prostu traktuję obojętnie - to je najbardziej boli - jakakolwiek reakcja w jedną albo w drugą stronę, odkrywa słabości, których się czepiają i wykorzystują przeciwko mnie.
Z czasem po prostu pasują i albo zaczynamy normalnie rozmawiać albo kończy się konflikt na obojętności.

Wizualizacje - spróbuję. Wizualizacja już mi w jednej rzeczy pomogła.

Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 20

I jeszcze oprócz wizualizacji jeśli jesteś skazana na duży kontakt z tymi osobami to może jeszcze noszenie kamyka czy ozdoby z runą elahaz do wzmocnienia swoich sił obronnych.

Edytowany przez Lunaris Mar 24 2005, 12:49 PM
PMEmail Poster
Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

A jeżeli by takiego duszka pociskiem energetycznym trzepnąć?
Przerobi energie i pochłonie? czy co sie stanie?
Wkońcu powinno zadziałać jakoś bo duch to energia. :unsure:
Lunaris
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Nr użytkownika: 20

To chyba zależy od natury owego duszka, Spike. Czasem może, podziałać czasem nie. :)
PMEmail Poster
simisti
Quote Post
Unregistered

QUOTE (Spike_unit01 @ Oct 8 2005, 04:37 PM)
A jeżeli by takiego duszka pociskiem energetycznym trzepnąć?

A duszek może się zdenerwować i trzepnie Ciebie.

:magik:

Spike_unit01
Quote Post
Unregistered

Hehe ja narazie jestem całkowicie uśpiony to mi nic nie grozi bo nic niewyczuwam ani duszków niewidze:)) Hmm a jak sie tak zastanowie to by mógł nawet wciągnąć energie i sie silniejszym stać :unsure:
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Niektóre są be i szczypią po palcach :blink: :haha:
Mała Ann
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.022
Grupa: Użytkownicy

Mam kilka pytań...
1. Jak rozpoznać osobę opętaną?
2. Czy osoba, która twierdzi, ze czuła ducha, albo go słyszała, już jest opętana?
3. Czy słyszenie duchów, albo ich wyczuwanie jest przekleństwem? Bo dana osoba nie wierzy na przykład w Boga? (ale przedtem wierzyła)

Z góry dziękuję za jakiekolwiek odpowiedzi...
PMEmail Poster
sol
Quote Post
Unregistered

2. nie
3.zależy jak leży.. dla mnie nie ..
Róża
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 678

QUOTE (Mała Ann @ Nov 28 2007, 09:19 PM)
Mam kilka pytań...
2. Czy osoba, która twierdzi, ze czuła ducha, albo go słyszała, już jest opętana?
3. Czy słyszenie duchów, albo ich wyczuwanie jest przekleństwem? Bo dana osoba nie wierzy na przykład w Boga? (ale przedtem wierzyła)

Mała Ann ten temat juz był poruszany na forum ...poszukaj sobie, bo nie ma sensu znowu o tym samym gadać :rolleyes: buźka
PMEmail PosterAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

QUOTE (Mała Ann @ Nov 28 2007, 09:19 PM)
Mam kilka pytań...

Ad 1
Sprecyzuj co masz na myśli ? Występujące w VooDoo użyczenie ciała duchowi, poltergeist czy rzeczy z pogranicza paranoi i telepatii ? Czasami choroby psychiczne są zjawiskami o niemal identycznych objawach jak "opętanie" [np. ktoś skutki niebezpiecznych praktyk - likantropi, regresingu etc zawsze mogą być bolesne dla psychiki jeśli zapomni się o "magicznym BHP"].

Ad 2
Nie - innaczej opętaniem byłoby zarówno napotkanie zjawisk parapsychologicznych, wizyta u medium, że o zjawisku pt. objawienia nie wspomnę.
Czasami pojawiają się, ale zawsze takie pojawienie się ma jakiś cel, niekoniecznie dostrzegany przez nas w danym okresie czasu.
Opętanie = kradzież ciała, pożyczenie sobie czyjegoś ubrania fizycznego wbrew woli właściciela.

Ad 3
Każdy dar może być przekleństwem lub darem, kwestia radzenia sobie z daną zdolnością i sposobu wykorzystywania (u chrześcjan -> przypowieść o talentach i wykorzystywaniu ich). Przypisanie konkretnej religii nie ma tu nic do rzeczy bo występuje na całym świecie i w wielu religiach, oraz jest zjawiskiem uniwersalnym, np. szamanizm.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (3) 1 2 [3]  Reply to this topicStart new topicStart Poll