Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) [1] 2  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Rozpoczęcie dyskusji, Start
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Zapraszam do dyskusji
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Gość
Nr użytkownika: 13

Porozmawiajmy o Kręgach... i precesji... i 2011/2012 (zależy od tłumaczenia)... i Feyach... I tak to jeden temat :D
PMAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*

ta data to data gdy wypełnią się proroctwa Kastanu
cóż mogę powiedzieć - Costa de Sol ?
tak - to czas gdy zakończy się Era/Epoka....

Czas wspiera tych którzy są częścią czasu...
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*
Nr użytkownika: 7

:huh: A ja myślę, że wspulnymi siłamy damy radę uratować jeszcze ten świat. Jeszcze nie do końca wiem jak, ale jest szansa, że się uda. :rolleyes: Musimy tylko zjednoczyć siły, a to właśnie może być najtrudniejszym zadaniem :(
PM
Bobo
Quote Post
Unregistered

wedle mnie nawet jak "MY" uratujemy ten swiat przed zagrożeniem z zewnątsz to ludzi tego nie załwazą i sami go zniszcza prędzej czy puxniej ... wedle mnie to tylko kwestia czasu :unsure:
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Taka jest przecież od lat nasza rola!! :unsure:
PM
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Tak, Nancy, od lat niszczymy świat... :P
A tak serio, Kataklizmu nie powstrzymano poprzednio (no, ale wtedy trwała Wielka Wojna), a co dopiero teraz, kiedy jeden mag cieszy się jak dziecko, gdy może drugiemu przeszkodzić... (wiecie, spędzasz 10 lat nad rytuałem przyzwania archanioła i już słyszysz anielskie chóry i widzisz niebiańską światość, aż tu nagle któś cię klepie w plecy i woła "cześć stary, o sory, nie przeszkadzam w czymś?)
Poprzednio zabraliśmy ludzi przez Kręgi, a po wszystkim wróciliśmy. Teraz można zrobić to samo.
PMAOL
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

:unsure: Ja, jednak zanim mam uciekać wolę spróbować ocalić to co mam! :rolleyes:
PM
Bobo
Quote Post
Unregistered

zeby ocalić by było tszeba zorganizować całe społeczeństwo magów ... a jak mamy to zrobić jak w większości sienie znamy bądz ze sobą walczymy...następnie jeśli jakomś cudema uda się to nam to zwykli ludzie sniszczą ten świat... zobaczcie jaki jest dziś ...także nie wiem czy obrona jest możliwa( przyczyny organizacyjne) a jeśli nawet jakimć "cudem" :D nam sie to uda to czy warto?? ocalić ziemie zeby inni ją zniszczyli
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

:rolleyes: Ja uważam, że warto!!! Taka jest nasza rola chronić i ocalać. Pozatym ja nie mam w zwyczaju tak poprostu oddawać czegoś do czego się przyzwyczaiłam, co kocham, gdzie są moje korzenie i "co należy do mnie" :rolleyes: :unsure: :P
PM
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Zanim ludzie zniszczą świat, sami zostaną zniszczeni, Bobo.
Nancy: Przemawia przez ciebie właśnie "przyzwyczajenie". niechęć do zmian jest zgubna, rodzi stagnacje i w efekcie zniszczenie. W drugą stronę też nie należy przesadzać.
PMAOL
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

To właśnie przez chęć zmian mamy wojny i debili, którzy pchają się do władzy!!! :huh: Zmiany są dobre, pod warunkiem, żze to są małe zmiany. :unsure: Ja wyznaję zasadę "Ciasne, ale własnne". I będe o to walczyć :P
PM
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Więc lepiej nic nie zmieniać i zgnić we własnym smrodzie... no comments.
PMAOL
Shadow
Quote Post
Unregistered

No właśnie dobrze by było coś zmienić <_< (I mam tu na myśli zmiany na lepsze)Ale ja i tak nic zmienić zabardzo nie mogę i zanim się czegoś naucze to miną wieki,albo i nie miną jeżeli przepowiednia się wypełni :unsure:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

a widzę że nikt zauważył jednej rzeczy :D

(Lou Natern - "Pieśń/Przepowiednie o Odnowie" - Caerg)

Nie jest umarłym co zniszczenie swgo świata przetrwało
tworząc własne światy i czas przeczekać burzę bowiem w ukryciu niczym Fenix w płomieniu zdołało...

Dzień gdy słońce zacznie gasnąć
gdy roje Zakonu zaćmią niebo
gdy tysiące zrodzą tysiące
i Zakon ponownie z prochów powstanie

Dzień ów dla bogów szokiem się staniem
dzień Powrotu i dzień dopełnienia Daetrich [jez. caergianski - Zemsty]
dzień ów dniem hołdu ku czci SUM się stanie...
I nikt dnia owego nie powstrzyma
byliśmi pierwsi i jeśli zechcemy - będziemy ostatni...
Zakon Rodu Caerg za czasów Przodka przysiągł zemstę...
i przysięgi dotrzyma...

Pomnij uważnie na cnoty Przodków ludu, Caergu Pierwszych:

I pomnij na cnoty Attisa - rodu budowniczego
I pomnij na cnoty Neumona - rodu stratega
I pomnij na cnoty Caerga - rodu wojownika

Albowiem dzień powrotu Zakonu
dzień gdy Mastich ponownie potęgą się odrodzi
i cześć i honor we światach świątynia SUM i SUM - ta która przybyła
i cnoty wpajane mieczem i księgą pod słońcami na Mastich trzema
tryumfem odrodzenia potęgi Zakonu Zabójców Bogów
a zarazem też dniem upadku i zniszczenia tego co zdradziło Zakon a nie umarło - spoza - się stanie...

wg. mnie najlepiej po prostu wprowadzić caergiański porządek - militarna dykatura, z jednoczesnym wprowadzeniem pełnego zakresu praw i etyki Caerg - ludzie by odczuli że co jak co - ale nie są jedyni :D

pozdrawiam
Mrooczek262
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

QUOTE (Mrooczek262 @ Jun 6 2004, 11:22 AM)

wg. mnie najlepiej po prostu wprowadzić caergiański porządek - militarna dykatura, z jednoczesnym wprowadzeniem pełnego zakresu praw i etyki Caerg - ludzie by odczuli że co jak co - ale nie są jedyni :D

pozdrawiam
Mrooczek262

Oni nie są jedyni i wy nie jesteście jedyni, ci co mają o tym wiedzieć - wiedzą!!!! -_-
Dyktatura niesie ze sobą niesprawiedliwość i śmierć!!! (czyli nic by się nie zmieniło),
a ucieczka to tchórzostwo!!! :huh:
PM
Ricca
Quote Post
Unregistered

Witam

Wiem ze mi to ktos juz tlumaczyl ,ale ja jestem zapominalska :P
Na jakiej podstawie sadzicie, ze ma byc koniec swiata AKURAT w 2011/2012? Koniec swiata, owszem - wierze ze kiedys nastapi, ale rownie dobrze mogloby sie to zdarzyc za 10 lat jak i za tydzien. Tak , jestem przyziemna i na niczym sie nie znam, ale sie tym nie przejmuje.

A nawet jesli koniec swiata mialby nastapic wtedy, kiedy mowicie, to raczej stoje po stronie Nancy. Nie zajmuje sie magia jako tako , ale jesli mialabym , to poswiecilabym sie zeby chronic ten swiat i kazda zyjaca na nim istote. :ph34r:

Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

:D Ricca Masz u mnie plus! :D A, propos... teściki już prawie skończone.... Szkoda, że nie pomyślałaś i nie obudziłaś się wcześniej, zanim obiecałam... (wiesz o czym mówie) :huh:
PM
Ricca
Quote Post
Unregistered

Nancy, ja siebie znam najlepiej i wiem, ze chocby nie wiem co , nigdy bym nie odwazyla sie o cokolwiek prosic...a myslalam duuuuzo...po prostu czasem wydaje mi sie , ze to zuchwalstwo i ze za bardzo sie narzucam (to chyba jakas fobia :P) ja po prostu nie umiem tak po prostu prosic . Wiec nigdy by nie doszlo do tego , do czego i tak nigdy nie mialo dojsc :P uff ale poplatalam :) ja pod tym wzgledem jestem cicha woda, moge zacytowac slowa znanej piosenki : poczekam, popatrze, zrozumiem wiecej, wtedy sam tez wlacze sie do akcji...siedze z boku , slucham i czytam i nabywam wiedzy. A najwieksza satysfakcje mam zawsze wtedy , gdy nabywam cos dzieki wlasnej pracy. dotyczy to nie tylko TYCH tematow ;) a teraz wybacz, musze kuc na wstepne na studia...pierwsze egzamy juz 28 czerwca buu

p.s. SORRY ZA OFF-TOPIC : :blink:
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Proście, a będziecie prości :P . Dyktatura Caerg? A może dyktatura Natromatyrr? teokracja sprawdza się świeeetnie... kiedy BÓG poatrzy wszystkim na ręce. B) B) B) :blink: .
Nancy: Ja nie zamierzam uciekać... zamierzam ewakuować ludzi i Ciebie kochanie :rolleyes: . Jestem zaangażowany w Wielką Wojnę od bardzo dawna i nie zamierzam się z niej wycofywać. (zanudziłbym się na śmierć.)
Ricca: Data została wyznaczona na podstawie kalendarza Majów, który jest najdokładniejszym kalendarzem ludzkości. Jupi.
pozdro to all.
PMAOL
Ricca
Quote Post
Unregistered

Dizeki za wyjasnienie :) znacie moze jakas stronke www, gdzie jest cos wiecej o kalendarzu Majów?
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

cóś znalazłam: :D
http://pl.wikipedia.org/wiki/Majowie
http://theriddle.neostrada.pl/texty/html/ancient/69.htm
http://theriddle.neostrada.pl/texty/html/ancient/68.htm
i wiele innyh i kilka forum na ten temat, ale nie wolno mi ich tu podawać :P
PM
Candyman
Quote Post
Zywa Biblioteka

Oferta dla kreatywnych: www.google.com :P :P :P :P :P :P :P :P
PMAOL
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Nancy - wolno, wolno :)
najważniejsze by linki dotyczyły tematu :)
ale z innej beczki:
koniec świata...
da sie to zrobić
:]
islam vs. watykan : Inqiviztor 2 :Jugdement Day :D ;)
a zegar słoneczny się nie myli
dzień objawienia potęgi Caerg drzemiących od eonów daleko od bogów prawej i lewej ścieżki będzie dniem gdy bogowie zadrżą albowiem Caergowie sięgną głów bogów...
A rankiem po dniu Ragnarak
na niebie tryumfalnie świętować będą floty i roje...

[a dzień ów dniem ery Nastrhastrum(caerg. -Odrodzenia/Repulsacji) dniem będzie pierwszym...]

;)
Nanncy
Quote Post
Osoba z dorobkiem
*

Tak Tak Tak!!! Wszyscy, zawsze chcą władzy nad światem!! :huh: Pacyfiści wszystkich pacyfikują! :o Wyzwoleńcy, wyzwalają, po czym wprowadzają swoją władzę! :blink: A może by tak coś nowego wprowadzić?? :rolleyes: Bo tym razem wojna nic nie zmieni, jeśli nie zjednoczymy się to wszyscy przegramy i żadne filozofie nam nie pomogą!!!!! :( :unsure:
PM
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll