Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sny A Telepatia :)
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813

Witam ;)
kiedys czytalam o pewnym eksperymencie juz mniej wiecej nie pamietam detali, chodzilo o to ze w ramach doświadczenia zamknięto faceta
w "trumnie"( ? ) bodajże jakims zamkniętym ciasnym pomieszeniu, i kazano mu czekac, nie pamietam właśnie celu , ale zupelnie przez przypadek po zakonczeniu tej akcji oczywiscie z niepowodzeniem, facet odrazu po przebudzeniu i wydostaniu sie z pomieszczenia oglosil ze snil mu sie znajomy ktory czeka z paczka na poczcie - bo zapomnial o tym i musi leciec. Mniejsza o to, podczas snu , jego znajomy ciagle i nie ustannie myslal o tym facecie ze ma do niego taka sprawe. Gdy ten sie obudził uświadomił to sobie poprzez sen.

Pozniej sama probowalam takich eksperymentów. Oczywiście NAJISTOTNIEJSZYM szczegolem bylo to, by osoba, ktora ma dostac "sen" telepatyczny czy tam mysl - nie powinna o tym w ogole wiedzieć.

w 80% przypadkow konczylo sie to powodzeniem, osoby opowiadaly mi ze wlasnie im sie snilam, podczas gdy oni spali - myslalam o tych osobach starajac sie cos im przekazac, oczywiscie nie wiedzieli o moich planach

ostatnio, snil mi sie koles ktorego niedawno poznalam - w ogole nie myslalam o nim, ale watpilam ze go spotkam. a Tu nagle spotkalam go, jeszcze tego samego dnia ktorego sie snil.
I to jest wlasnie zabawne, jestem pewna ze myslal cos o mnie :).
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798
Grupa: Stali Użytkownicy

Między ludźmi któzy sa ze sobą w jakis sposób związani wytwarzane są tzw. mosty energetyczne, sa to pewnego rodzaju wezły komunikacyjne które pozwalają na przekazywanie danych ( jak łącze bezprzewodowe ). Co ciekawsze, "mosty" łączą się w "sieci", które umozliwiają komunikacje między grupami osób.
ostatnio, snil mi sie koles ktorego niedawno poznalam - w ogole nie myslalam o nim, ale watpilam ze go spotkam. a Tu nagle spotkalam go, jeszcze tego samego dnia ktorego sie snil.
I to jest wlasnie zabawne, jestem pewna ze myslal cos o mnie .

Świat jest wielką wioską :)
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260
Grupa: Szwadrony Moderacyjne

Apropos telepatii! Ja, jesli o kims intensywnie mysle, to zazwyczaj w chwile potem odbieram telefon od tego kogos. A z osobami najblizej zwiazanymi mowimy to samo w tej samej chwili.
PMEmail Poster
godes
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.969
Grupa: Użytkownicy

ja tak mam często. Podam przykład: śnił mi się kolega z Warszawy (ja nie jestem z wawy) i rano o tym nie pamiętałam, poszłam na spacer i bach spotkałam go! Na dodatek z chwilą kiedy go ujrzałam przypomniało mi się,że właśnie dziś mi się śnił. zoom :blink:

Edytowany przez godes Apr 16 2012, 03:23 PM
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Meeron - te mosty energetyczne to de facto połączenia wewnętrzne tzw. świadomości zbiorowej (czyli wspólnego pola dla wszystkich osób które łączy np. ta sama kultura, religia itp coś jak myślak zbiorowości itp itd). Są naturalne aczkolwiek mało kto skupia nad nimi swą uwagę (z świadomością zbiorową ma związek intuicja / wiedza świadomości zbiorowej).

Co do telepatii - zazwyczaj działa to na przekazywaniu symboli/obrazów/pojęć "kluczy" czyli język uniwersalny (doznaniowy, dla każdego nieco innaczej interpretacja wychodzi mimo że wszyscy rozumieją o co chodziło w przekazie) - takie swoiste porozumiewanie się podświadomości osób z grupy (członków świadomości zbiorowej) - najprostszy przykład / najbardziej emocjonalny - intuicja matki odnośnie jej dziecka :]

Z snami proroczymi jest jak z nasłuchiwaniem szumów tła - kwestia szczęścia lub odpowiednio dokładnego dostrojenia się do nasłuchiwanej stacji nadawczej / osoby :D tudzież :D łowienie w mgle myśli zbiorowości ;)
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Nr użytkownika: 6.813

a ja znowu mialam dziwne przeczucie z 2 razy ostatnio, jedno to jak przyszlam po raz pierwszy do miejsca pracy przeszlo mnie przeczucie ze bylam tu kiedys ta sama sytuacja sie powtarza , potem jak jechalam pociagiem nagle jak by przypomnial mi sie sen kiedy jechalam tez pociagiem w tej samej pozycji trzymalam notatnik i o tym samym myslalam.. a sen snil sie conajmniej 4 lata temu..i wogole nie pamietalam go, ale nigdy nie mialam jeszcze az tylu deja vu jak ostatnio
PMEmail Poster
Alastaris
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 6.974

Wiele można znaleźć w sieci na ten temat. Ale w raz z postępem cywilizacji umiejętności zanikają. Jednak dlaczego się tak dzieje? Można to w pewnym stopniu tłumaczyć religią - katolicyzm wyklucza umiejętności paranormalne. Ludzie o tym po prostu zapomnieli a ci którzy jeszcze coś potrafili i wiedzieli spłoneli na stosach...
Ale w brew pozorom tam gdzie jeszcze nie dotarła cywilizacja jest to praktykowane. W małych osadach afrykańskich gdy zachodzi potrzeba wezwania wojownik który jest potrzebny w wiosce a wyruszył na łowy przyzywa się go poprzez telepatię. Starsi zasiadają w kręgu i siłą umysłów wzywają go. On podczas polowania odczuwa potrzebę powrotu i wraca do swoich ;)

Pozostaje jeszcze jedno pytanie... po co człowiekowi tak wielki umysł jeśli używa tylko 10% ? Według teorii ewolucji Darwina taka sytuacja nie powinna mieć sensu. Żaden organizm nie posiada elementów nie potrzebnych w swojej budowie. Jednak jeśli już coś takiego występuje jest jedynie pozostałością organu który na przestrzeni pokoleń nie zaniknął( np. kość ogonowa u człowieka ;) jedni mają 4 kości a inni tylko 3).
Nie posiadamy tak wielkiego i co więcej drogiego w utrzymaniu organu na darmo ;)
PMEmail Poster
1 użytkownik(ów) czyta ten temat (1 gości i 0 ukrytych)
0 zarejestrowanych użytkowników:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll