Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Odczynianie Klątw I Uroków
Mojra
Quote Post
Wstepujacy
*
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.874

Chciałabym żeby ktoś mi poradził jak odczynić klątwy rzucone na dom. Tak sądzę że dom jest przeklęty. nie wiem jak to wyjaśnić panuje tu typowo zła energia. takie coś co sprawia ze domownicy są wiecznie zdenerwowani i żaden plan nie kończy się powodzeniem. krótko mówiąc nic się nie udaje a poprzedni 3 właściciele umierali dokładnie co 4 lata-zbieg okoliczności?.. Proszę poradzcie coś proszę.
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

Chciałabym żeby ktoś mi poradził jak odczynić klątwy rzucone na dom. Tak sądzę że dom jest przeklęty. nie wiem jak to wyjaśnić panuje tu typowo zła energia. takie coś co sprawia ze domownicy są wiecznie zdenerwowani i żaden plan nie kończy się powodzeniem. krótko mówiąc nic się nie udaje a poprzedni 3 właściciele umierali dokładnie co 4 lata-zbieg okoliczności?.. Proszę poradzcie coś proszę.

Nie zaobserwowałas przypadkiem jakichś "paranormalnych" zjawisk, wskazujących na obecność "innych bytów" w domu? ( np. duchy )
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Mojra
Quote Post
Wstepujacy
*

QUOTE (Meeron @ Jan 19 2011, 11:42 AM)

Nie zaobserwowałas przypadkiem jakichś "paranormalnych" zjawisk, wskazujących na obecność "innych bytów" w domu? ( np. duchy )

Jak w każdym domu cos stuka czy puka spadaly ramki ze sciany same zamykały sie drzwi czy spadały rzeczy ktore porudszyc sie prawa nie miały(powszechnie sie mówi ze dom pracuje) czasami katem oka dostrzega sie jakiś cień, ale to tak od 2000r wczesniej bylam dzieckiem i moze nie widzialam pewnych rzeczy, jest taka sprawa ze dom był zbudowany na czyjejs krzywdzie ze tak powiem i mysle ze moze ta osoba przekleła dom i ludzi tu mieszkajacych. co w tym wypadku robić?
PMEmail Poster
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813
Grupa: Bywalec

najlepiej bylo by sie wyprowadzic..
od ilu lat tam mieszkasz?
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

QUOTE (Mojra @ Jan 19 2011, 11:30 AM)

Świeczka ;]
czyli... pierw ubezpiecz od nnw i pożaru
następnie
zgromadź wszystko co byś wzięła z sobą w razie konieczności nagłego opuszczenia budynku, wszystko co należało do tego budynku musi pozostać w środku

następnie
na środku domu zapal dużą świecę, najlepiej gromnica albo coś zbliżonego (może być poświęcona świeczka - z komunii, itp itd najlepiej jednak gromnica pogrzebowa, w miarę możliwości używana)

wyłącz wszystkie odbiorniki prądu, zamknij / zasłoń okna, wyprowadź swe zwierzęta i wynieś wszystkie swe rzeczy (w sensie meble zostają ale w miarę możliwości - odtworzenie stanu pierwotnego w sensie aby nic należące do domu nie zostało z niego wzięte z sobą)

pakiet kadzideł lub świec dymnych (przy świecach od razu latarka - by widzieć zaburzenia gęstości i ruch powietrza)

(wymaga zwiadu) zrób dym w pomieszczeniu w którym umarło najwięcej osób, dowiedz się od kogo zaczęła się seria i gdzie oraz jak umarł
w tym pomieszczeniu będzie oczyszczanie

połam wszystkie krzyże a wszelakie poświęcone przedmioty do piwnicy lub czymś nakryj

krąg z krwii lub po prostu wątróbka puszczona przez mikser -> na talerzyku

zapal kadzidła (a raczej dziesiątki kadzideł - to ma być coś w rodzaju mgły by było widać wszelakie ruchy powietrza)

zapal świecę postawioną na talerzyku wokoło świecy powinna być krew, boki świecy także powinny zostać namaszczone krwią ew. mix krwii z sproszkowanymi kośćmi (ale proszek z kości nie jest bezwzględnie konieczny)
w skrócie: świeca umazana krwią stoi w talerzyku krwii lub wątróbki spowita dymem kadzideł

opuść pomieszczenie i zamknij dom na klucz
wkrocz dopiero po prawie dniu, najlepiej 1 dzień i jedna noc

ważne:
na 100% gromnica musi się wypalić do końca (jeśli coś ją zdmuchnie albo w inny sposób świeca sie nie dopali to oznacza że prościej buldożer będzie zamówić albo dom komuś "z duchem w promocji" sprzedać :])

jeśli się nie dopaliła do końca to dom się nie da wogóle oczyścić, ponieważ został przykuty przez kogoś kto w nim umierał

jeśli się zaś dopaliła sama do końca (gromnica której użyjesz powinna mieć przynajmniej 3/4 pierwotnej długości) to świecę z talerzykiem z pozostałościami zakop gdzieś na niepoświęconej ziemi - jakiś opuszczony grób
albo postaw na rozstajach dróg w trakcie nowiu

a jeśli ani jedno ani drugie tylko dom spłonie od owej świecy w dziwnych okolicznościach...
no cóż...
wtedy niech ubezpieczeniówka wyjaśni co się stało ;]
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Azar
Quote Post
Unregistered

powiem szczerze, ten sposob mnie zaintrygowal...

choc latwiej byloby po prostu spalić go w cholere i zgarnąć kasę z ubezpieczenia ;]
Meeron
Quote Post
*

Musze przyznać że pomysły masz conajmniej ciekawe :czarodziej:

Nie lepiej bedzie jednam wypełnic dom mieszanka piroplastyczna i zdetonować ?? :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Spalenie nic nie da.
Sposób jaki podałem to po prostu ułatwienie procesu samo-oczyszania: świeca nie ma być oblana benzyną itp bez wspomagania - to ma być po prostu pozostawienie domu samemu sobie aby zdecydowal o swym losie - jeśli spłonie wskutek dziwnych rzeczy jakie wydarzą się z świecą (postawioną na środku podłogi by było jasne) to widocznie tylko tak mógł się oczyścić.

Czasami po prostu uwięziona energia potrzebuje pomocy aby się wyzwolić i ulecieć, uwalniając się z przykucia do miejsca - świeca może się równie dobrze wypalić do końca ("coś" samo opuściło owe miejsce) jak też i być powodem wypalenia się domu ("coś" pochłonie dom zabierając go wraz z sobą) prowadzącego do... wyburzenia i postawienia w tym miejscu nowego, dziewiczego domu z dziewiczym polem.

Na tym właśnie polega ta sztuczka, aczkolwiek w miejscu cienia świeca raczej dokonuje INRI (ogień oczyszcza naturę rzeczy) niemniej jednak każdy przypadek jest odmienny i nie nam ingerować w to co wybierze świeca.

Zdetonowanie ścian nośnych ani karnistry na kuchence gazowej nie mają sensu bo i po co ? Rozwalenie budynku nie-samoistne nie oczyszcza miejsca, to co tam się zdarzyło i dało początek, musi dobiec swego końca - i temu właśnie służy gromnica - by wskazać drogę. Bez świecy a za pomocą karnistra tylko się przykuje "coś" do ziemi a wtedy... o wiele więcej roboty z oczyszczaniem jak "coś" się przekornie wbije pazurami.

Swoją drogą - owe "coś" można fizycznie wykryć ale... koszty czujników i sprzętu do komparacji odczytu (na dzień dobry macierze po Xset czujek by przeciętne M4 skanować) to raczej zajęcie dla miliarderów lub wydz. Psychotroniki z PAN ;]
Azar
Quote Post
Unregistered

Chodziło mi o to, że lepiej spalić mieszkanie, zgarnąć kasę z ubezpieczenia i kupić nowy domek gdzie indziej :-)
Meeron
Quote Post
*

Zawsze mozna przenieść się do szałasu :czarodziej:

Dobra, teraz całkiem na poważnie.

Proponuję zastosowac inna, mniej szkodliwa dla mieszkania i sasiadów metode.

Potrzebne przybory:

- 1 kryształ górski ( 4-6 cm wysokości )

- 1 biała świeca

- kilka kadzidełek ( drzewo sandałowe )

- kilogram soli kamiennej ( grubej, raczej unikac morskiej )

sposób postepowania:

1. zapalasz świeczkę, opalasz w niej lekko kryształ, tak żeby sadza osadziła się na jedo bocznych ścianach, spód i góre pozostawiasz "krystaliczne"( nie opalone ), reasumując: ścianki boczne mają być czarne od sadzy ze świeczki, a szczyt i spód pozostawiasz bez zmian.

2. Stawiasz kryształ po środku najwiekszego pokoju w domu ( przyda sie Tobie jakis drucik żeby zrobic z niego prowizoryczny stojak, owiń lryształ lekko druciciek dookoła ścianek bocznych, i zrób 3 nóżki, Postaw na nich kryształ, w taki sposób żeby miedzy spodnia strona kryształu ( ta przezroczystą ) a podłoga była wolna przestrzeń ( najmniej 3 cm "powietrza", ale mzoe tez byc więcej, im wyżej, umieścisz kryształ na stojaku, tym lepiej ). naturalnie ustawiasz całość wierzchołkiem ku górze.

3. Zapal kilka akdzidełek na raz i rpzejdź sie po dumu, tak aby go "okadzić" Zacznij od najdalej wysuniętego pokoju i zbliżaj sie do pomieszczenia w którym postawiłas kryształ ( to pomieszczenie "okadź na samym końcu ).

4. Zostaw wsyztskie drzwi w domu pootwierane, jak okadzisz pokój to juz do niego nie wchodź danego dnia ).

5. Wyjdź z domu i rozsyp waskastróżke soli przed drzwiami ( miedzy futrynami ). jesli masz wiecej niz jedna pare drzwi, to zrób z innymi podobnie ).

Opóść dom na noc. Gdy wrócisz rano, noga rozprosz strózke soli, wejdź do domu, weź kryształ za metalową nózke ( staraj sie nie dotykac samego kryształu ) i zakop go gdzieś w lesie, w następujacy sposób: wykop dołek, usyp wokół niego krąg z soli( szczelny ), wrzuc kryształ w otwór, zasyp go połowa kg soli a nastepnie ziemia) Twój dom powinien byc czysty :)

Edytowany przez Meeron Jan 28 2011, 05:07 PM
Mojra
Quote Post
Wstepujacy
*

A ja zrobiłam tak: najpierw poczytałam ksiege czarów którą tu znalazłam i wybrałam to co najbardziej wydawało mi się słuszne tak wiec najpierw kadzidło (bursztyny drzewo sandalowe szałwia i lawenda) plus zaklecie nr 46 z ksiegi czarów oczywiscie potwieralam wszystkie okna wedle wskazówek a pozniej zrobilam ochronny krąg soli wokół domu. i tak dla mnie jeszcze oczyszajaca kąpiel w soli. możecie nie wierzyc ale następnego dnia dostalam mego pozytywna wiadomość ze jest klient na dom (bo sprzedaje ) a siostrze znikneła wysypka :) ciesze sie ze znalazłam mrooczlandie :) ja wierze ze to mi pomoglo.. tylko zaklęcie na schudnięcie nie działa :P
PMEmail Poster
Azar
Quote Post
Unregistered

Jesteś gruba? ;D

Zaklęcia z mrooczlandii heh, kiedyś już się na ich temat wypowiadałem.
Dobry chwyt, ale ktoś niewprawiony i tak nic z nimi nie zrobic ;-)

Jeśli wszystko poszło po Twojej myśli, gratuluję.
Choć spalenie domu tez mogloby byc ciekawe ^^
Mojra
Quote Post
Wstepujacy
*

nie znowu taka gruba bmi 22 ale te czary sa takie kuszace musialam sprobowac :)
Faktem jest ze nie jestem wprawiona w czarach choc zawsze mnie cos w tym pociągalo jak byłam mała to biegałam z miotłą i kluczem(nie wiem czemu akurat klucz) i deszcz wywolywalam:) a jak doczytalam gdzieś ze data mojego urodzenia to noc walpurgii to czuję sie urodzoną czarownicą :czarodziej:
PMEmail Poster
Azar
Quote Post
Unregistered

Z tego co mi się wydaje, tylko obecnie nocy Walpurgii nadana jest konkretna data.

Niegdyś społeczeństwa etniczne takie jak Słowianie, czy Nordowie nie posługiwali się kalendarzem Słonecznym, a Lunarnym.

To bardzo istotne, bo pełnia czy nów nie występują zawsze w tym samym czasie. Dlatego to święto musiało być równie ruchome jak Noc Kupały (obecnie wigilia św. Jana - noc świętojańska).

Obecna religia panująca - chrześcijaństwo też ma swoje święto lunarne, co jest bardzo interesujące - czas Wielkanocy określany jest za pomocą Księżyca.

Podczas soboru nicejskiego w 325 roku ustalono, że będzie się ją obchodzić w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. Ta skomplikowana zasada jest w istocie przełożeniem na solarny w swej naturze kalendarz juliański konkretnej daty 14 nisan z religijnego kalendarza hebrajskiego, który jest kalendarzem lunarno-solarnym.

Jest to jednocześnie pewien element rodzimowierstwa wśród religii siły, która zniszczyła nasze korzenie.
Meeron
Quote Post
*

Obecna religia panująca - chrześcijaństwo też ma swoje święto lunarne, co jest bardzo interesujące - czas Wielkanocy określany jest za pomocą Księżyca.

Rozwiazanie tej zagadki tkwi u podwalin mamony chrześcijańskiej :czarodziej:

Kościół ( w akcie złości skierowanej ku wyznawcom starej wiary, którzy nadal kultywowali swoje święta ), umieścił święta chrześcijańskie w czasie rpzesilen ( czyli w okresie w którym stara wiara obchodziła swoje święta ). Jesli kler nie mógł wyplenić jakichs elementów starej wiary, to przemianowywał je na swoje...Np. Święto matki Boskiej Zielnej...Kiedy przypada??:D A teraz sprawdźcie z jakim święcem słowiańskim sie pokrywa ;) Żyjemy w świecie fałszu i obłudy :czarodziej:

Sława !! :czarodziej:

Edytowany przez Meeron Jan 29 2011, 09:15 PM
Mojra
Quote Post
Wstepujacy
*

QUOTE (Azar @ Jan 29 2011, 08:50 PM)
Z tego co mi się wydaje, tylko obecnie nocy Walpurgii nadana jest konkretna data.

Niegdyś społeczeństwa etniczne takie jak Słowianie, czy Nordowie nie posługiwali się kalendarzem Słonecznym, a Lunarnym.

To bardzo istotne, bo pełnia czy nów nie występują zawsze w tym samym czasie. Dlatego to święto musiało być równie ruchome jak Noc Kupały (obecnie wigilia św. Jana - noc świętojańska).

Podczas soboru nicejskiego w 325 roku ustalono, że będzie się ją obchodzić w pierwszą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. Ta skomplikowana zasada jest w istocie przełożeniem na solarny w swej naturze kalendarz juliański konkretnej daty 14 nisan z religijnego kalendarza hebrajskiego, który jest kalendarzem lunarno-solarnym.

Jest to jednocześnie pewien element rodzimowierstwa wśród religii siły, która zniszczyła nasze korzenie.

Podziwiam za wiedzę.. szperając w postach jestem zdumiona jaką wiedzę posiadają użytkownicy naprawdę.. nie wiedzialam nawet ze jest tylu zwolenników, ze tak powiem, magii. dopiero jak pomyslałam o "oczysczaniu domu" zaczełam szukać i znalazłam:)
PMEmail Poster
Azar
Quote Post
Unregistered

Święto Kupały, było obecne zarówno w Święto Matki Boskiej Zielnej, jak w noc świętojańską - ze wzgledu na przesunięcie kalendarza lunarnego.

Więcej o tym pisze W. Jóźwiak.

A to o czym mówisz, to zwykły synkretyzm religijny. Tylko agresywny bo niszczący większość podwalin.

Taki synkretyzm miał też miejsce dawniej, gdy poganie wymieniali się między plemionami obyczajem, czy rytuałem. :-)
Czasem działało to na zasadzie handlu. Dam wam pare dzików i jeleni, bym mógł odprawiać ten rytuał - tylko miało to charakter plemienny, a nie indywidualny, żeby nie było.

Meeron
Quote Post
*

nastepnie nastało chrześcijaństwo..Nie było wymiany dzików za rytuały, tylko panowała jedna zasada: "przyjmujecie nasza wiare, albo umeiracie"...Ci którzy stawiali opur...Hmmm....Po prostu byli eliminowani...Z pcozatku całe słowianskie wioski "szły z dymem do pradawnych"... W świeta słowiańskie umeiszczono święta koscielne np. dziady zastapiono koscielnym wszytskich świetych...Podstawa świeta została taka sama... :czarodziej:
Mrooczek262
Quote Post
...
*

QUOTE (Azar @ Jan 29 2011, 08:50 PM)

Tym bardziej ciekawe że chrześcijaństwo powstało z judaizmu (bazującego na lunarnym) zmieszanego z kultem słonecznym (cykl odradzania się Jezusa a cykl Słoneczny ;) Słoneczny Christo by tak rzec).
Meeron
Quote Post
*

Tym bardziej ciekawe że chrześcijaństwo powstało z judaizmu (bazującego na lunarnym) zmieszanego z kultem słonecznym (cykl odradzania się Jezusa a cykl Słoneczny  Słoneczny Christo by tak rzec).

Jeszcze ciekawse jest to że Biblia Chrześcijańska ma swoje podwaliny w wierzeniach sumeryjskich :czarodziej: Sumerowie stworzyli 360 dniowy kalendarz księzycowy... Hmmm... :czarodziej:

Topic Options Reply to this topicStart new topicStart Poll