Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(3) 1 [2] 3  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Sny, Koszmary senne,, Co oznaczają.... dlaczego się śnią...
Jk.
Quote Post
Unregistered

Oczywiście, że lepiej. :P
Risika
Quote Post
Osoba która juz cos wie
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 670

lepiej z delikwentem pogadaj:P przynajmniej będziesz miała pewność że do niego dotarłaś... lepiej lub gorzej ale jakiś efekt powinien być a ze snem zawsze może sie nie udać :P
PMEmail Poster
kucmat
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Nr użytkownika: 772

QUOTE (Jk. @ Nov 21 2006, 09:08 AM)
A uważasz, że to etyczne wpływać na kogoś w taki sposób? Mówisz, że go kochasz, więc dlaczego chcesz nim manipulować?

HEj są jakies skuteczne czary na pieniązki ?
czy zaklecia? prosze napisz
PMEmail Poster
fruzia
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 684

Witam

Pozwole sobie dodac swoje ,,koszmary" do tego postu.

od jakiegos czasu snią mi sie koszmary, w których jestem obecna obok demonów, diabłów i duchów.......nie oglądam horrorów i nie myśle jakos sczególnie o wyzej wymienionych postaciach.
problem w tym ze moje sny są bardzo realistyczne, i kiedy sie budze czuje ze ktos mnie obserwuje...
moze powoli wariuje??
bardzo prosze o jakies rady, lub wytłumaczenie znaczenia tych snów..

PMEmail PosterAOL
Róża
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 678

Nie wydaje mi się abyś wariowała... Ja osobiście też miałam problem z koszmarami i były nawet troszkę podobne do tych Twoich. Nie mogłam sobie zabardzo z tym poradzić, bo noc w noc budziłam się cała mokra i wystraszona...Nie mając innego wyjścia odprawiłam kilka rytuałów przed pójściem spać i koszmary ustały. Jak narzazie nie narzekam.. :) Może ty tez spróbuj
Pozdrawiam
PMEmail PosterAOL
fruzia
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

niestety mimo staran, koszmary zniknęły tylko na 3 noce....moze ktos chce mi cos przekazac albo ostrzec?? pomocy
PMEmail PosterAOL
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Fruzja, Róża, myślę że przyczyna waszych koszmarów tkwi zupełnie gdzie indziej niż obie sądzicie, ale to nie jest rozmowa na forum...
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*
Grupa: Opiekunowie Forum
Nr użytkownika: 49

ale to nie jest rozmowa na forum...

Daj spokój.... dawaj to na forum to moze być bardzo przydatne
;)
PMEmail Poster
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Tiaaa... :)
fruzia
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**

wszystko moze byc przydatne....ja bym była bardzo wdzięczna....
PMEmail PosterAOL
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

QUOTE (fruzia @ May 13 2007, 01:58 PM)
,,koszmary"

Moze to nie byl koszmar, stalam pod sciana ze skaly, pieknej rzezbionej starej skaly, widzialam wysoko niebo, tak jakby ta skala byla twierdza.... wokol siebie czulam niespotykana moc... Moc tkwiaca we mnie i probujaca sie wydostac.... bol w sercu przypominal bol wbijanej szpady....

Zielen duzo zieleni..........
podczas tego snu uwolnilam Moc i przebudzilam sie.... jak otworzylam oczy widzialam w sobie przemiane, ale mowie zanim swiadomie we snie odkrylam siebie bolalo okrutnie....

a w jaki sposob tam tego dokonalam?

niech to bedzie slodka tajemnica
Nefthis
Quote Post
Unregistered

A mój koszmar to chleb powszedni aaalbo jego brak, koszmary są cacy :D Nie no spoko....hmmm...ok...żartuje, tzn chyba (??)c a w sumie to o co mi chodzi? :haha:
Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 672

Wariujesz lekko Nef. Fajne uczucie, nie? :) Potem się robi gorzej. ;p
PMEmail PosterAOLYahooMSN
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

ratunku.... tez dzis glupieje i to jak i nie sadze ze to kwestia koszmarow............ srx kochani ale to cos w powietrzu wisi... ciagle ostatnio widze jakies glupoty albo i nie glupoty.. moze przerazajace albo mniej...........eheheh niech mnie ktos :patykiem:
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

...eheheh niech mnie ktos :patykiem:

Bardzo proszę :patykiem:
Gdy mnie taki nastrój chwyta to zazwyczaj słucham muzyki i oglądam klipy ,a pozatym oglądam klipy ,słucham muzyki ,klikam klik klik pisząc posty wodorosty ałaaaaaaa :sciana:
Poważnie oglądajcie klipy jest ich tu całe dostojne grono :czarodziej:
PMEmail Poster
RedRainbowedMyst
Quote Post
Unregistered

thx Sari... Lubie klipy... ogladam, muzyka pomaga
Jack
Quote Post
Oczytana Osoba
Nr użytkownika: 809

QUOTE (kucmat @ May 2 2007, 07:54 PM)
QUOTE (Jk. @ Nov 21 2006, 09:08 AM)
A uważasz, że to etyczne wpływać na kogoś w taki sposób? Mówisz, że go kochasz, więc dlaczego chcesz nim manipulować?

HEj są jakies skuteczne czary na pieniązki ?
czy zaklecia? prosze napisz

oblewasz 200zł moczem kładziesz pod poduszkę podczas snu i mówisz przed zaśnięciem "Na wszystkie czarne koty, niech się rozmnoży dwieście złotych!" Efekt gwarantowany, rano budzimy się z conajmniej 1000zł pod poduszką.
PMEmail Poster
milqin
Quote Post
Szpieg z krainy Dreszczowców...
Nr użytkownika: 986

Hej,
rozwala mnie to co piszecie. Pojawiacie sie na takim a nie innym forum. Tak wiec pojawia sie pytanie, po co tu jestescie? Po to zeby faktycznie zajac sie magia, czy aby bawic sie w Wielka Inkwizycje i najlepiej spalic wszyskich na stosie? Pieprzycie o etyce, a powiedzcie co w takim razie jest etyczne? Bo przeciez seks nawet nie jest.
W koncu kolejne moje zapytanie, gdzie sa moderatorzy, by usunac takie chrzenienie jak tutaj:

QUOTE ("Jacek")

oblewasz 200zł moczem kładziesz pod poduszkę podczas snu i mówisz przed zaśnięciem "Na wszystkie czarne koty, niech się rozmnoży dwieście złotych!" Efekt gwarantowany, rano budzimy się z conajmniej 1000zł pod poduszką

Reasumujac, to wchodzac (rejestrujac) sie na ta forum myslalam ze spotkam ludzi, posiadajacy podobna naturalna moc do mojej i wymienie sie doswiadczeniem. A tu co? Stek pierdol i dyskusji o niczym
Pozdrawiam.
milqin
PMEmail Poster
Sari_Aris
Quote Post
Na emeryturze
*

W koncu kolejne moje zapytanie, gdzie sa moderatorzy, by usunac takie chrzenienie jak tutaj:

Moderatorzy są czujni spokojnie popierduchu chrzaniacy od rzeczy jak nawiedzeniec.
Co jest zbyt ciasny umysł by ogarnąć podstawy ehhhhh jak mi przykro ,teraz powinnam napisać baj baj maszkaro ,ale poczekam jeszcze na zdanie innych moderatorów choc pewnie zgodzą się ze mną,a teraz ostrzezenie za sianie fermetu i celowe zaczepki :)
PMEmail Poster
Jk.
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 672

QUOTE (milqin @ Oct 23 2007, 10:49 AM)
/cut/

Ktoś tu chyba zapomniał włączyć tryb myślenia. Daj se siana, dorośnij, nabierz dystansu... A może nawet kiedyś zrozumiesz, co mi Jack miał na myśli ;p

Wiesz co? Chuj z mocą jak gówno rozumiesz. Tyle mówi moja moc.
PMEmail PosterAOLYahooMSN
Nefthis
Quote Post
Unregistered

Forum jest po to aby podyskutować ale i po to aby pożartować. Jak chcesz pogadać o swojej mocy to napisz w jakimś odpowiednim temacie albo go załóż. Jak zamierzasz sie wchrzaniać tam gdzie nie potrzeba to lepiej spierdalaj.
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1
Grupa: Admin

Głupie pytanie, głupia odpowiedź. Chcesz kasy to ręce do pracy a nie że machanie różdżką i oczekiwanie że zamiast śniegu z nieba spadną złote sztaby... Jeśli szukasz super-extra mocy no to tylko... Red Bull doda ci skrzydeł :D
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Hagall
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Nr użytkownika: 680

Wchodzenie w czyjeś sny no jest w pewnym sensie wpływaniem na kogoś bez jego wiedzy. Nie mniej jednak wydaje mi sie ze ktoś doświadczony mógły podać jakiś mniej "brutalny" sposób....ja w tej sprawie nie mam doświadczenia ale są tu tacy co mają...
PMEmail Poster
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 998

QUOTE (milqin @ Oct 23 2007, 09:49 AM)
Hej,
rozwala mnie to co piszecie. Pojawiacie sie na takim a nie innym forum. Tak wiec pojawia sie pytanie, po co tu jestescie? Po to zeby faktycznie zajac sie magia, czy aby bawic sie w Wielka Inkwizycje i najlepiej spalic wszyskich na stosie? Pieprzycie o etyce, a powiedzcie co w takim razie jest etyczne? Bo przeciez seks nawet nie jest.

QUOTE ("Jacek")

oblewasz 200zł moczem kładziesz pod poduszkę podczas snu i mówisz przed zaśnięciem "Na wszystkie czarne koty, niech się rozmnoży dwieście złotych!" Efekt gwarantowany, rano budzimy się z conajmniej 1000zł pod poduszką

Reasumujac, to wchodzac (rejestrujac) sie na ta forum myslalam ze spotkam ludzi, posiadajacy podobna naturalna moc do mojej i wymienie sie doswiadczeniem. A tu co? Stek pierdol i dyskusji o niczym
Pozdrawiam.
milqin

Ledwie tu wlazłeś a juz robisz trzodę. A co myslałeś że to ksiega czarów????

To tak jak dać komuś brzytwę by sie nia pochlastał.

A wracając do tematu tego forum. ja osobiście nie mam skrupułów i jeśli muszę wchodzę w sen róznych osób i stawiam ich tam gdzie stanąć by nie chcieli by zobaczyli jak tam jest i dokąd prowadzi ich zadufanie w sobie. Więc też zmieniam ten sen. Wtedy osoba taka czuje wszystkimi zmysłami jak na jawie. Czasami jest to jedyny sposób by dotrzeć do jakiejś osoby. Często życie takich ludzi zmienia sie o 180 stopni. Zatwardzialców odprowadzam tam gdzie muszę [ złych do szpiku kości ].

Stosuje też przeaz wielowastwowy.

Jak to robię. Łączę sie myślą i napełniam się taką osobą i pokazuje jej to sam widzę. Tak wchodzę w sen. Może być też że ktoś słyszy mój głos choć nikt oibok go nie słyszy, bądź podaję mu myśli i odczucia. Mozliwości jest wiele. Nie uważam tego za naruszenie czyjejś prywatności czy manipulacje gdy pokazuję prawdziwy obraz.

A ty sie zastanów i to mocno nad samym sobą. Nie masz innych kłopotów? Zastanów sie dobrze. Nie odreagowuj w ten sposób bo to sie zemści na tobie. Bo twoi bliscy i koledzy odsuną się od ciebie. za kogo sie uważasz? Choć faktycznie numer z 200zł faktycznie jest idiotyczny.
:cegla:
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL
ABADDON
Quote Post
Zywa Biblioteka
Nr użytkownika: 998

QUOTE (Nefthis @ Oct 24 2007, 11:26 AM)
Forum jest po to aby podyskutować ale i po to aby pożartować. Jak chcesz pogadać o swojej mocy to napisz w jakimś odpowiednim temacie albo go załóż. Jak zamierzasz sie wchrzaniać tam gdzie nie potrzeba to lepiej spierdalaj.

No wiesz Sari to wiem że ma cięty język ale Nefthis, proszę nie pozwól tak sie wytrącać jednym głupim postem :cisza:
PMEmail PosterUsers WebsiteAOL

Topic Options (3) 1 [2] 3  Reply to this topicStart new topicStart Poll