Forum Dyskusyjne Portalu Mrooczlandia
Witamy gościa ( Zaloguj się | Zarejestruj ) Wyślij ponownie potwierdzenie rejestracji

>

(2) [1] 2  ( Idź do pierwszego nieczytanego posta ) Reply to this topicStart new topicStart Poll

> Wezwanie Anioła Stróża/opiekuna Duchowego
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**
Grupa: Bywalec
Nr użytkownika: 6.813

Witam
A ja znowu zadaje dziwne pytania, ale jedziemy ;)
Otóż pragnę poznać mojego opiekuna duchowego, ale nie wiem w jaki sposób. Chciała bym żeby "objawil" sie jakos realnie, tak abym mogla z nim porozmawiać. Czy jest to w ogóle możliwe? W jaki sposob da sie to wykonać?
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*
Grupa: Admin
Nr użytkownika: 1

Da się, ale... musisz poczekać, to czego chcesz jest opisane w najbliższej nowości czyli do 1 -7 grudnia powinno już być na stronach Portalu.
PMUsers WebsiteICQAOLYahooMSN
Azar
Quote Post
Unregistered

"Święta Magia Maga Abramelina" Abrahama Żyda, coś o tym wspomina...
Meeron
Quote Post
Z Panteonu Opiekunów Wiedzy i Doswiadczen
*
Grupa: Stali Użytkownicy
Nr użytkownika: 1.798

Witam
A ja znowu zadaje dziwne pytania, ale jedziemy wink.gif
Otóż pragnę poznać mojego opiekuna duchowego, ale nie wiem w jaki sposób. Chciała bym żeby "objawil" sie jakos realnie, tak abym mogla z nim porozmawiać. Czy jest to w ogóle możliwe? W jaki sposob da sie to wykonać?

Najpierw chciałas dowiedzieć się czegoś o cyrografie z diabłem, a teraz poszukujesz dojścia do aniołów?? :czarodziej:
PMEmail PosterUsers WebsiteIntegrity Messenger IMICQAOLYahooMSN
Angelika
Quote Post
Zywa Biblioteka
Grupa: Szwadrony Moderacyjne
Nr użytkownika: 1.260
Grupa: Szwadrony Moderacyjne

[QUOTE]Najpierw chciałas dowiedzieć się czegoś o cyrografie z diabłem, a teraz poszukujesz dojścia do aniołów??[QUOTE]

Meeron: "Kto pyta nie bladzi" :D
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Świeczka bogu a diabłu ogarek ;)
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Zgodnie z obietnicą w dzisiaj wydanej nowości zawiera się rytuał poznania swego własnego przewodnika duchowego i kilka prac z jego pomocą.
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

Dziękuje Ci bardzo
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Nie ma sprawy :)
Jeśli się uda to może w następnym roku "łopatologiczne wypracowanie" się o tym pojawi, w każdym razie jakby co było potrzeba to pisać śmiało a w miarę możliwości news się dobierze.
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

a czy czasem takie wzywanie opiekuna nie podkusi zeby jakis zly byt sie za niego przedstawiał?
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

No cóż...
Są osoby które celowo się podszywają pod różne przyjazne byty (pyt. za 1001 punktów: dlaczego tak naprawdę mr. Bardon wylądował w obozie ? czyż aby nie za nadużycia jego uczni ?) nieco takich oszołomów jest - udawanie aniołków, przyjaznych przewodników itp by ludźmi manipulować.

Kiedyś to rozwiązywano prosto: zgłosić, ogłosić łowy, wytropić, zneutralizować.

To co masz na myśli w tym pytaniu to nie śmieci astralne ale... osoby celowo i świadomie manipulujące innymi - cieleśni ludzie udawający różne byty (aby ludzi wzajemnie ze sobą skłócać albo w inny sposób ludźmi manipulować) - i dlatego dawniej przeprowadzono po prostu neutralizację poprzez pozbawienie cielesności :] unieszkodliwienie poprzez zniszczenie) ale... od kilkudziesięciu lat nie słyszano o żadnym przypadku neutralizacji osób zniekształcających prawdziwe przeznaczenie pewnych technik (i dzicz sie rozpleniła że szkoda słów).

W końcu jesteśmy kulturalni, nie praktykujemy już metody z czasów "Panów Śmierci" (noszących symbole Partii Piratów) otoczyć budynek, wywlec na zewnątrz, zneutralizować, zburzyć całą dzielnicę lub oczyścić ogniem - jesteśmy kulturalni i humanitarni więc uczymy wzajemnego poszanowania pewnych podstawowych praw do wolności umysłu bez używania fizycznej przemocy ;]

O ile owieczki Bardona publicznie się chwalą manipulowaniem innymi ludźmi poprzez techniki nawiedzania snów, a przy okazji posuwają się do ukazywania się w cudzych snach jako "wysłannicy Boga" (YHWH) to z racji postępującego zdziczenia obyczajów i dalszej bezrozumnej tolerancji kabalistycznych przestępstw, gwałtów na wolności umysłu oraz innych aktów nienawiści z strony wyznawców "religii boga nienawiści co Narów Rasy Wybranej ku zielonym pastwiskom prowadzi" można spodziewać się raczej tylko dalszego upadku Rzemiosła.

Najprościej założyć klasyczną pułapkę przeciwko telepatii - kilkustrumieniówka z powłoką sprawdzającą (nieco pokopane ale skuteczne):
Ogarnij swój umysł, wyobraź sobie swe myśli jako jeden strumień światła jakiegoś koloru, skup się aby strumień był niczym promień lasera.
Następnie wymyśl sobie dwa lub trzy tematy, nieważne jakie, typowe "zapychacze strumienia myśli" i podziel ów "promień lasera swych myśli" tak aby wydzielić z niego kilka wiązek biegnących równolegle.
Nie zakładaj tarczy (bo koniecznie przecież chcemy wraże złapać za drugi koniec kija :]).

Gdy już rozczepisz swe myślenie na kilka torów jednocześnie, spróbuj się wyciszyć i wygasić myślenie o czymkolwiek w głównym strumieniu (tak by nasłuchiwać i jednocześnie "śmiecić w eter" głośnymi wiązkami zapychaczy).
Następnie zacznij napotkany byt pytać o coś tak aby skusił się na sięgnięcie po wiedzę z twych myśli lub w inny sposób sprowokuj go do tego pragnienia, pilnuj przy tym byś sama nie myślała poważnie o tym co w "zapychaczu" w swych głównym strumieniu; utrzymuj główny strumień na nasłuchu.

Pułapka działa na dwa modele:
-albo coś usłyszysz w nasłuchującym, jakąś sugestię (wtedy masz pewność że ktoś sięga umysłu i próbuje coś narzucić itp zewnętrzna myśl)
nasłuchujący ma być czysty, wszelakie echo będzie ;] wpadką cudzej ingerencji
-albo byt sprawdzany zacznie ci odpowiadać zgodnie z tym co nadajesz w eter w "strumieniu zapychacza"

Jeśli tak się stanie to ooopppssss... wpadka przy próbie manipulacji i śmiało rozpoczynaj pełny atak od zablokowania (w sensie przyklejenia - tak by intruz nie był w stanie sie samodzielnie oderwać itp by nie mógł uciec - bo póki więź jest podtrzymana póty intruz nie może postawić tarczy i będzie bezbronny trzymany za pijawczany kabalistyczny jęzor) więzi z umysłem intruza (tak, tak - nie odcinaj linku - niech link który ktoś wykonał, stanie się teraz kajdanami którymi będzie do ciebie przykuty i które uniemożliwią mu postawienie tarczy :] póki link trwa) i :] poślij poprzez link energetyczny (który owa ciekawska osoba użyła) wszelakie dostępne ci negatywne energie itp w skrócie - "przyklej jego kotwicę i nakarm go toksynami energetycznymi i umysłowymi". Wtedy nie dość że dana podszywka cię znienawidzi za uderzenie w nią jej własnym linkiem to jeszcze spanikuje i zacznie chronicznie cię unikać ;]

Oczywiście przed rozpoczęciem "podziękowania" zrób też test na to czy nie masz do czynienia z myślakiem nieświadomie wytworzonym przez swój własny umysł (z powodu tęsknoty do kontaktu z duchowym przewodnikiem itp auto-złudzenia).

Najprościej też zamiast toksyn zrobić "dmuchanie słomką w d...pę" czyli w dany link wpakować tyle energii by pasożyta po drugiej stronie dosłownie utopić mocą - jak się danej osobie czakramy nieco nie rozregulują to na pewno ostry i paskudny ból głowy i zatrucie systemu czakralnego będzie miała gwarantowane ;]

I nie przejmuj się - nikt danej osobie nie kazał sondować twój umysł bez twej zgody ani nie pozwolił założenia linków energetycznych więc ty tylko uczysz dobrych manier :]

Zresztą najbezpieczniej i tak stosować przestrzeń chronioną (czyli na pewno nie astral tylko inne nietypowe płaszczyzny komunikacyjne od maskowanych pól po inne sposoby np. przedmioty klucze do wróżenia itp) i nie ma wtedy problemu że gdzieś tak znów kogoś w okolicy straszliwy ból głowy spotka po tym jak komuś zrobimy "karmienie pasożyta odpadami energetycznymi" :].
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

Jesus Marija
Chopie Ty takie tematy poruszasz i w taki sposob to tlumaczysz ze ja juz sama nie wiem czy to ja az tak glupia jestem, czy Ty za mądry :D
nie rozumiem o co w ogóle chodzi z tymi strumieniami myslowymi, co to jest ten Bardon czy jak mu tam
mysle ze przydalo by mi sie zrobic taki "test- pulapka"
ale ja ledwo co 5% z Twojego posta zrozumialam, nie zebym sie ezoteryka nie interesowala - bo sie interesuje, ale moze nie az w takim zaawansowanym stopniu.. no nie wiem
wydaje mi sie czasem ze jakis gnojek niszczy mnie emocionalnie i dlatego no masz jakis ze tak powiem "dobry patent"
ale czy moge poprosic o bardziej "łopatologiczne" wytłumaczenie :P

Edytowany przez Kelen Havi Dec 6 2010, 01:49 AM
PMEmail Poster
Azar
Quote Post
Unregistered

1. Mrooczek często tak pisze. I generalnie... czasem się go rozumie, czasem nie. Częściej nie. I często nie wynika to z niczyjej niewiedzy, a sposobu jego potoku słów.

2. Bardon, to dość sławna postać. Powinnaś ją znać.

3. Mrooczku, Bardon pojawił się w obozie, ponieważ to były takie, a nie inne czasy. I to, co o nim pleciesz to zwykłe kłamstwo. A jeśli uważasz inaczej, to przedstaw niezbite dowody.

4. Kelen, żaden gnojek Cię nie niszczy emocjonalnie, dopóki mu na to nie pozwolą.
Nie po to się gada, że magia nie jest dla każdego. Ludzie słabi nie dadzą rady i skończą np. opętani/w wariatkowie. Logiczne nie?

Jeśli uważasz, że jakikolwiek gostek jest w stanie "niszczyć Cię emocjonalnie" - cokolwiek to znaczy - to widać, jesteś słaba.

5. Informacja dla MODERATORA:
Drogi moderatorze, kimkolwiek jesteś. Proszę o szybsze moderowanie moich postów, ponieważ ograniczacie mój udział w dyskusjach. W rezultacie może skończyć się to moim zniknięciem z forum, żeby nie tracić nerwów.

Jeśli jest to waszą wolą, wystosujcie prośbę lub zbanujcie. Jeśli jednak podoba wam się, chociaż częściowo mój udział w "życiu" forum, najlepiej zdejmijcie ze mnie to głupie ograniczenie.

(tę część oczywiście można wyciąć z wiadomości)
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Sprawdź po prostu czy nie masz do czynienia z myślakiem albo czy to 'coś' nie wykorzystuje odpowiedzi z twego umysłu :)
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

nie, poprostu ja nierozumiem tej calej akcji z tym laserem w myslach, jak myslec o 3 tematach na raz?? nie ma szans, nie potrafie czegos takiego uczynic, chybaze zle zrozumialam
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Da się
na tym polega przewaga bojowa stereo (wykorzystujesz obie półkule, sprawnie korzystasz z obu rąk, nie masz "ręki dominującej" tylko piszesz i posługujesz się zarówno prawą jak i lewą - stereo (obu-półkulowy) / w pełni rozwinięty umysł).

Wystarczy tylko poćwiczyć dystansowanie się od własnych myśli i używać ich jako szumu, taki stary trick wzmocnienie sygnału dzięki wykorzystaniu szumu - nieco pokopane dla nie-technicznych, można zakłócenia (chaos myślowy) wykorzystać do tego aby przeciwstawiając mu przeciwny chaos, wyłowić to co nie jest naszym dziełem (najlepiej to mogą goście spec. w transmisjach np. radiowych wyjaśnić :)).

Sztuczka polega na zrobieniu sztucznego chaosu aby wykluczając nagle sztuczny chaos wykryć zaburzenia które nie są sztuczne a skoro nie są wytworzone przez nas samych... to stanowią obcy element, może mało dostrzegalny, ale wykrywalny, dający podstawę do rozpoczecia rozpoznania i przygotowań do rozpoczęcia działań odwetowych mających na celu ochronę całego grona strumienia myśli ;]

Przewaga stereo polega tutaj na możliwości używania wielotorowego myślenia (prościej: wiele programów jednocześnie jak w Ubuntu czy Windows, zamiast jednego programu jednocześnie jak w DOS) i robieniu kilku rzeczy jednocześnie - to niczym rozsypanie w ciemnym pokoju suchych liści i nasłuchiwanie odgłosu stąpania po nich przez intruza z jednoczesnym wykluczaniem szumu wiatru po owych liściach ;]).

Bardziej obrazowo - jedno z starych ćwiczeń z tulpami / myślokształtami i bilokacją - rozdzielamy się na dwa tory myśleniowe w dwóch różnych miejscach ;]
Innaczej mówiąc: Nirwana Chaosu - rozpływamy się w "niebycie Chaosu" stając sie ponownie Chaosem, czując Chaos, oddychając Chaosem, rozkładamy projekcję przynęty pośrodku chaosu i... przyczajeni czekamy na coś symetrycznego, nie-chaotycznego (rybkę która skubnie przynętę);]

tele... są z reguły mono - mogą czytać tylko jeden strumień na raz ;] wystarczy założyć przynętę rozsypać wokoło niej suche liście, przeładować magazynek i spokojnie się przyczaić na "cfaniaczka" a potem ;] dmuchanie słomką ]:->
Meeron
Quote Post
*

Anioły ( o których mowa ) pochodza z kregu wiary katolickiej, więc po prostu uzyj jakiejs modlitwy :)

"Widzisz to w co wierzysz"
Astral
Quote Post
Uczestnik Dyskusji
**
Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 6.852
Grupa: Użytkownicy

A co do aniołów to z czego są zbudowane :czarodziej: :czarodziej: :czarodziej:
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

A co do aniołów to z czego są zbudowane

A z czego Ty jesteś zbudowany?? :czarodziej:
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

Anioly tzn opiekun duchowy!
w takie modly to ja juz na pewno wezwe cale zastepy anielskie :rolleyes:
PMEmail Poster
Meeron
Quote Post
*

w takie modly to ja juz na pewno wezwe cale zastepy anielskie

Szukaj u źródła :czarodziej: Większość podań o Aniołach związana jest z wiara katolicka, więc tam szukaj odpowiedzi :czarodziej:
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

moze odkopuje ten stary(?) temat ale spróbowałam dzisiaj i wyszło cos ciekawego. akurat natrafila sie fajna okazja.
nagle i niespodziewanie napadly mnie zle mysli (nie bede moze mowic jakie) ale strasznie nagabujące, skłaniające mnie do zrobienia czegos zlego. ( to nie schizofrenia, nie jestem chora ) no i podzieliłam mysli na kanaly i słyszałam delikatnie ta sugestie mimo wszystko, próbująca skierować mnie na inne tory. pozniej nie wiedzialam co zrobic, ale przeszlo.
PMEmail Poster
Mrooczek262
Quote Post
...
*

Czyżby zabłąkane zgłodniałe myślątko sie przyczepiło ?
Silne Słowo...

Że też jeszcze chce się młodym w to (sugestia narzucana metodą zatruwanych myśli) bawić... no tak... wakacje się rozpoczeły, ludziom się nudzi, wznowiły się magiczne siekierezady :]
Kelen Havi
Quote Post
Stary Wyga
**

wszystko możliwe, ale moze mi sie cos wydawalo.
nie znam nikogo chyba kto by sie zajmował takimi rzeczami, bynajmniej nie wydaje mi sie zebym byla odpowiednim , dobrym celem.
PMEmail Poster
Lunaris
Quote Post
*
Nr użytkownika: 20

Może to nie musi być ktoś znajomy, powiązany z Tobą. W obecnych czasach myślę, że może wystarczyć, że ktoś dla sobie wiadomych eksperymentów czy animozji uweźmie się na Ciebie, albo może z internetu właśnie Cię upatrzył. Słyszałam, znam osoby, co miały podobne sytuacje, nie koniecznie tego typu. Czasem też nie znały sprawcy, ale zakładały, że np. czytuje określone fora, odwiedza miejsca te co one i stąd liczy, że obiekt eksperymentu przyzna się do odebrania skutków ich działań, szczególnie jeśli będą dla niego nowe, obce.
Poza tym jako, że zajmujesz się ezoteryką, zagadnieniami z gatunku nieznanego mogłabym też na twoim miejscu podejrzewać (gdyby wykluczyć to pierwsze i już wyeliminowane zaburzenia psychiczne) jakieś złośliwe byty astralne, które przyciągnęła twoja osoba zwłaszcza gdybyś była do tego medialna czyli bardziej uwrażliwiona.
PMEmail Poster

Topic Options (2) [1] 2  Reply to this topicStart new topicStart Poll